kunratická realitní
KUNRATICKÁ REALITNÍ vznikla v roce 2003. Za dobu našeho působení na realitním trhu jsme realizovali celou řadu úspěšných prodejů.
Naší specializací je oblast Kunratic v Praze a okolí, dále Posázaví a Českomoravská Vysočina. Pokud Vás nezaujme žádná nemovitost z naší standardní nabídky využijte kontaktní formulář a my pro Vás vhodnou nemovitost rádi vyhledáme.
Jestli chcete prodat nebo pronajmout svou nemovitost, bude pro nás potěšením využijete-li našich zkušeností a služeb.
KONTAKTUJTE NÁS
+420 721 771 187
Hledaný text:
Číslo zakázky: 1436
Stav nabídky: prodáno
Datum vložení: 17. 1. 2012
Typ nabídky dražba
Typ objektu: domy
Upřesnění: Rodinný dům
Lokalita: Jihočeský, Tábor
Město: Zvěrotice
Adresa: 392 01 Zvěrotice, Česká republika
Vlastnictví: osobní vlastnictví
Dispozice: 5+1
Plocha užitná: 200 m2
Plocha pozemku: 3833 m2
Typ budovy: dřevěná
Cena: neuvedena

Novostavbu velkého  a prostorného rodinného domu 200 m2  5+1 v Soběslavi část obce Zvěrotice.Dům je postaven jako dřevostavba a náklady na vytápění budou nízké a nachází se a velkém pozemku 3833 m2. Dům má vlastní vodní zdroj ( vrt) čističku odpadních vod se strátovodem ( vsakovací jímka) kombinované ústřední topení, teplovodní kotel v samostatné kotelně (venkovní vchod) na tuhá paliva ( dřevo,uhlí)+ elektrický kotel, dále krbová kamna v obývacím pokoji který je v celku s kuchyní. Dům se skládá v přízemí se zádveří s komorou, velká chodba se schodištěm do 1 patra, koupelna s vanou i sprchovým koutem, 2 pokoje a velké kuchyně spojené s obývacím pokojem s východem na krytou terasu,na podlahách jsou plovoucí podlahy a dlažba.

1 patro má  3 velké pokoje a velkou koupelnu,plovoucí podlahyZa domem se nachází les který je v dosahu cca. 5 min, orientace terasNa zahradě jsou vzrostlé ovocné stromy.Soběslav cca. 10 min. chůzeVhodné i pro dvě rodinny v 1 patře se dá jednoduše zařídit kuchyňská linka a schodiště do 1 patra se dá také oddělit, společný by byl vchod, zádveří aDům je již dokončen a bude zkolaudován. Vol1 patro má  3 velké pokoje a velkou koupelnu,plovoucí podlahy.
Za domem se nachází les který je v dosahu cca. 5 min, orientace terasy je na jih.
Na zahradě jsou vzrostlé ovocné stromy.Soběslav cca. 10 min. chůze.
Vhodné i pro dvě rodinny v 1 patře se dá jednoduše zařídit kuchyňská linka a schodiště do 1 patra se dá také oddělit, společný by byl vchod, zádveří a komora.
Dům je již dokončen je po kolaudaci. Volný ihned.

Zakázku vyřizuje

Realitní makléř Pavel Číhala
Mobil: 721771187
E-mail: info@kunraticka-realitni.cz

O NÁSPRODEJPRONÁJEMPRODAT-KOUPITREALIZACEKONTAKTSRUBY-CHALUPY
KUNRATICKÁ - REALITNÍ, Předškolní 1614/2, Praha-Kunratice, tel.: +420 721 771 187, info@kunraticka-realitni.cz
www.kunraticka-realitni.czwww.sruby-chalupy.czCopyright © 2011 www.jakkoli.czBlueBox:CMS